תהליך עבודה

מרעיון מופשט לבית שחיים בו

עיצוב פנים

קודם כל, בואו נכיר. כדי שאוכל להתחבר לחלומות שלכם, לתפיסה העיצובית שלכם, להעדפות ולאופן בו מתנהל הבית שלכם ביום יום, אני צריך להכיר אתכם קצת. 

לצורך זה אשאל אתכם שאלות שיכוונו וידייקו אותי בהמשך הדרך. אשמע מה הציפיות שלכם ואתאר לכם בפשטות את התהליך.

בשלב הבא, נצא לשטח, נכיר את האזור ונלמד את השלב שאתם מצויים בו ואני אציג בפניכם מספר אפשרויות ראשוניות. לאחר שנמדוד את הבית, אכין לכם 3 אופציות תכנוניות, שתוכלו לבחור כיוון אחד.

נתחיל לגבש תכנית ריהוט, שבעקבותיה אצור סט תכניות אדריכליות, כולל: תכנית בניה / הריסה, תכנית חשמל ואינסטלציה, תכנית מיזוג וריצוף, תכנית מקלחות, מטבח וגגות, עבודות נגרות ועוד.

בסיכום התכנית נוכל להוציא כתב כמויות.

שלב זה עשוי להימשך מספר חודשים, אך יכול להתקצר פלאים בעבודה משותפת לכ- 60 עד 80 שעות

עם אישור התכניות נצא לדרך. אני אלווה את תהליך הבניה ו/או השיפוץ בפיקוח צמוד. אמליץ לכם על בעלי מקצוע, על חומרים, סוגי תאורה, צבעים, חומרים, ריהוט, אביזרים, צמחים וכל מה שיהפוך ארבעה קירות לבית שלכם. הבית שחלמתם עליו.

תהליך העבודה לעיצוב ותכנון חוץ

חלק זה מתרחש בדרך כלל בד בבד עם בנייה או שיפוץ בית / דירת גן או מרפסת. גם בתהליך זה ניפגש על מנת למפות את הצרכים והרצונות שלכם ואני אתן לכם רעיונות בהתאם לפנטזיות ולתוואי השטח: פינת ישיבה, פינת רביצה, פינה לפויקה, ערסלים, נדנדה בריכת שחייה, בריכת נוי, גזיבו, פרגולות וכיוצ'

הדבר שיוביל אותי בבניית התכנית הוא מה תראו מכל פתח או חלון בבית, מתוך כוונה לקבל מראה שונה ומגוון. אציג בפניכם 3 אופציות תכנוניות לבחירה ולאחר מכן אכין תכנית כללית שממנה יגזרו תכניות של בניה / הריסה, תוכנית טופוגרפית שתסתמך על תוכנית מודד, תכנית ריהוט, ריצוף, חשמל אינסטלציה והשקייה ומשם נצא לכתב כמויות

תהליך העבודה: הום סטיילינג
הום סטיילינג הוא השלב שבו מעצבים "ומלבישים" בית קיים. באמצעות צבעים, ריהוט, תאורה, טקסטיל ופריטים משלימים – אני יוצר קומפוזיציה מושלמת שבה כל החלקים מתכתבים זה עם זה בהרמוניה.

בשלב הראשון מוציאים מערך ריהוט שבו מחליטים איפה ימוקם כל פריט ריהוט ומה יהיה הגודל שלו, האם יהיו שטיחים או טפטים?

הבית מחולק לשלושה אזוריים ציבוריים – סלון, מטבח, פינת אוכל ואנחנו בוחרים יחד פלטת צבעים לפי הסגנון של הבית, למשל – כפרי, אקלקטי, משולב.

בוחרים תאורה שתאיר את הבית לנוחות הדיירים, וכן תאורת אוירה כללית – אני נוהג לשלב את שתיהן.

ולבסוף לאחר רכישת הפריטים והעמדתם – הוספת אקסוסוריז שמשלימים את התמונה.

אני מלווה אתכם בכל התהליך של בחירת הפריטים בחנויות, מכוון, מייעץ ולפעמים יוצר משהו חדש מפריטים שכבר איבדו מזוהרם. אלו הפריטים שהופכים את הבית לייחודי עם הטאצ' האישי שלכם.

בכל פרוייקט אני מתרגש מחדש. אני מלא תשוקה לתחום וליצירת יש מאין, ונהנה מכל התהליך עד לסיומו לשביעות רצון מלאה של לקוחותי.
דברו איתי